Arus

Twój koszyk

jest pusty.

Poduszka do karmienia/rogal (kremowa krateczka)

Poduszka do karmienia/rogal (kremowa krateczka)

  • Dostępność:
    Dostępny
  • 32,00 zł
Opis produktu

 

Komfortowa poduszka – rogal do karmienia ze zdejmowaną poszewką w kremową krateczkę – pomocny gadżet dla mamy oraz dla dziecka!

 

Poduszka w kształcie rogalika bardzo pomaga w karmieniu dziecka. Mama razem z nią może przyjąć najbardziej wygodną dla siebie pozycję, a tym samym zmniejszyć obciążenie na plecy oraz kark. Poduszka jest specjalnie wyprofilowana, dlatego łatwo obejmuje talię i nie przesuwa się podczas kamienia.

 

Rogal może też posłużyć dziecku do ćwiczenia na brzuszku przy nauce raczkowania. W późniejszym etapie poduszka może być też używana jako zabezpieczenie przed przewróceniem się dziecka.

 

Poduszka została wykonana z najlepszej jakości materiałów – z zewnątrz posiada bawełnianą poszewkę z uroczym wzorem. W środku znajduje się miękki granulat silikonowy w białym poszyciu. Rogal wypełniony jest w 80%, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do kształtu ciała mamy i maluszka.

 

Zewnętrzna poszewka z bawełny jest zdejmowana do prania, ponieważ jest zapinana na zamek. Dzięki temu poduszka będzie prezentować się ładnie na długi czas.

 

Wymiary: 63 x 44 cm

 

 

 
 

 POSZEWKA ZAPINANA NA SUWACZWKZDEJMOWANA POSZEWKA

 

WYPELNIENIE - GRANULAT SILIKONOWYWYMIARY PODUSZKI