Arus

Twój koszyk

jest pusty.

Poduszka do karmienia/rogal (liliowa krateczka)

Poduszka do karmienia/rogal (liliowa krateczka)

  • Dostępność:
    Dostępny
  • 32,00 zł
Opis produktu

Niezastąpiona poduszka – rogal do karmienia ze zdejmowaną poszewką w liliową krateczkę – praktyczny gadżet dla mamy i maluszka!

 

Poduszka ma kształt rogalika i razem z nią możliwe jest przyjemne, bezpieczne karmienie dziecka. Jest specjalnie wyprofilowana, aby objąć talię i dzięki temu nie przesuwa się samoczynnie. Mama może wtedy przyjąć komfortową dla siebie pozycję, a tym samym odciążyć plecy i kark.

 

Rogal może być stosowany nie tylko jako poduszka do karmienia. ale także przy ćwiczeniu mięśni ważnych dla dziecka przy nauce raczkowania. W późniejszym etapie, gdy dziecko zaczyna już siadać, może chronić przed jego przewracaniem się.

 

Poduszka jest wykonana z wysokiej klasy materiałów – zewnętrzna poszewka jest bawełniana i przyjemna w dotyku. W środku znajduje się delikatny granulat silikonowy w poszyciu. Rogal wypełniony jest w 80%, co powoduje, że łatwo dopasowuje się do kształty ciała mamy oraz maluszka.

 

Zewnętrzna poszewka z bawełny jest zapinana na zamek – można ją łatwo wyprać, co sprawi, że poduszka będzie prezentować się ładnie na długi czas.

 

Wymiary: 63 x 44 cm


 
 

 POSZEWKA ZAPINANA NA SUWACZWKZDEJMOWANA POSZEWKA

 

WYPELNIENIE - GRANULAT SILIKONOWYWYMIARY PODUSZKI