Arus

Twój koszyk

jest pusty.

Poduszka do karmienia/rogal (niebieska krateczka)

Poduszka do karmienia/rogal (niebieska krateczka)

  • Dostępność:
    Dostępny
  • 32,00 zł
Opis produktu
 

Użyteczny rogal – poduszka do karmienia ze zdejmowaną poszewką w niebieską krateczkę – bardzo pomocny gadżet dla każdej mamy oraz dla dziecka!

Poduszka dzięki swojemu kształtowi pomaga w bezpiecznym i wygodnym karmieniu dziecka. Mama razem z nią może przyjąć najbardziej komfortową dla siebie pozycję, a tym samym odciążyć plecy i kark. Poduszka jest dobrze wyprofilowana i obejmuje talię i nie przesuwa się przy kamieniu.

Rogal ma też inne zastosowania, Również może posłużyć dziecku do ćwiczeń robionych na brzuszku, co pomaga w aktywizacji mięśni ciała ważnych przy nauce raczkowania. Gdy dziecko zaczyna już siadać, poduszka może być też używana jako zabezpieczenie przed przewróceniem się.

Poduszka jest z zewnątrz wykończona przyjemną w dotyku tkaniną bawełnianą. W środku znajduje się miękki granulat silikonowy w poszyciu. Rogal wypełniony jest tylko w 80%, ale dzięki czemu dobrze dopasowuje się do kształty ciała mamy oraz maluszka.

Zewnętrzna poszewka z bawełny ma zamek i jest zdejmowana – można ją łatwo wyprać, co sprawi, że poduszka będzie wyglądać ładnie na długi czas.

Wymiary: 63 x 44 cm 
 

 POSZEWKA ZAPINANA NA SUWACZWKZDEJMOWANA POSZEWKA

 

WYPELNIENIE - GRANULAT SILIKONOWYWYMIARY PODUSZKI