Arus

Twój koszyk

jest pusty.

Poduszka do karmienia/rogal (brązowe paski)

Poduszka do karmienia/rogal (brązowe paski)

  • Dostępność:
    Dostępny
  • 32,00 zł
Opis produktu

Wygodna poduszka – rogal do karmienia ze zdejmowaną poszewką w brązowe paski – niezbędny gadżet dla każdej mamy i dla dziecka!

 

Poduszka w kształcie rogalika bardzo pomaga w bezpiecznym karmieniu dziecka. Mama może wtedy przyjąć najbardziej komfortową dla siebie pozycję, a przy tym odciążyć plecy i kark. Poduszka jest tak wyprofilowana, aby objąć talię i nie przesuwać się w trakcie kamienia.

 

Rogal może być stosowany nie tylko jako poduszka do karmienia. Ponadto może posłużyć dziecku do ćwiczenia odpowiednich mięśni ciała, co pomaga przy nauce raczkowania. W późniejszym etapie, gdy dziecko już siedzi, poduszka może być też używana jako zabezpieczenie przed przewróceniem się.

 

Poduszka została wyprodukowana ręcznie z najwyższej jakości materiałów – z zewnątrz ma przyjemną w dotyku poszewkę bawełnianą z wielu wzorach do wyboru. W środku znajduje się miękki granulat silikonowy w poszyciu. Rogal ma wypełnienie 80%, dzięki czemu bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała mamy oraz maluszka.

 

Zewnętrzna poszewka z bawełny może być zdjęta, ponieważ jest zapinana na zamek – można ją łatwo wyprać, co sprawi, że poduszka będzie prezentować się ładnie na długi czas.

 

Wymiary: 63 x 44 cm


 
 

 POSZEWKA ZAPINANA NA SUWACZWKZDEJMOWANA POSZEWKA

 

WYPELNIENIE - GRANULAT SILIKONOWYWYMIARY PODUSZKI