Arus

Twój koszyk

jest pusty.

Poduszka do karmienia/rogal (różowa krateczka)

Poduszka do karmienia/rogal (różowa krateczka)

  • Dostępność:
    Dostępny
  • 32,00 zł
Opis produktu
 

Użyteczna poduszka – rogal do karmienia ze zdejmowaną poszewką w różową krateczkę – bardzo pomocny gadżet dla każdej mamy oraz dla dziecka!

Poduszka jest specjalnie wyprofilowana w kształt rogalika, dlatego pozwala na wygodne i bezpieczne karmienie dziecka. Mama może wtedy przyjąć najbardziej komfortową dla siebie pozycję, odciążyć plecy oraz kark. Poduszka nie przesuwa się podczas kamienia.

Rogal ma też inne zastosowania. Może ona posłużyć dziecku przy ćwiczeniach na brzuszku, co pozwala w aktywizacji ważnych mięśni ciała przy nauce raczkowania. W późniejszym etapie, gdy dziecko już potrafi siadać, poduszka może być wykorzystana jako zabezpieczenie przed przewróceniem się.

Poduszka została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów – z zewnątrz wykończona jest miłą w dotyku tkaniną bawełnianą z różnych wzorach do wyboru. W środku znajduje się miękki granulat silikonowy zabezpieczony poszyciem. Rogal wypełniony jest w 80%, dzięki czemu bardzo dobrze dopasowuje się do kształty ciała mamy oraz maluszka.

Zewnętrzna poszewka z bawełny jest zdejmowana – można ją wyprać, co powoduje, że poduszka będzie prezentować się ładnie na długi czas.

Wymiary: 63 x 44 cm 
 

 POSZEWKA ZAPINANA NA SUWACZWKZDEJMOWANA POSZEWKA

 

WYPELNIENIE - GRANULAT SILIKONOWYWYMIARY PODUSZKI