Arus

Twój koszyk

jest pusty.

Poduszka do karmienia/rogal (beżowa krateczka)

Poduszka do karmienia/rogal (beżowa krateczka)

  • Dostępność:
    Dostępny
  • 32,00 zł
Opis produktu

Praktyczna poduszka – rogal do karmienia ze zdejmowaną poszewką w beżową krateczkę – niezastąpiony gadżet dla każdej mamy oraz dla dziecka!

 

Poduszka w kształcie rogalika pozwala na przyjemne, bezpieczne karmienie dziecka. Mama razem z nią może przyjąć najbardziej komfortową dla siebie pozycję, a tym samym odciążyć plecy oraz kark. Poduszka jest specjalnie wyprofilowana, aby objąć talię i nie przesuwać się podczas kamienia.

 

Rogal może być używany nie tylko jako poduszka do karmienia. Również może ona posłużyć dziecku do ćwiczenia na brzuszku, co pozwala w aktywizacji odpowiednich mięśni ciała ważnych przy nauce raczkowania. W późniejszym etapie, gdy dziecko zaczyna już siadać, poduszka może być też wykorzystana jako zabezpieczenie przed przewróceniem się.

 

Poduszka została wykonana z najwyższej jakości materiałów – z zewnątrz wykończona jest przyjemną w dotyku tkaniną bawełnianą z wielu wzorach do wyboru. W środku znajduje się miękki granulat silikonowy w poszyciu. Rogal wypełniony jest w 80%, dzięki czemu bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała mamy oraz maluszka.

 

Zewnętrzna poszewka z bawełny jest zdejmowana i zapinana na zamek – można ją łatwo zdjąć i wyprać, co sprawi, że poduszka będzie prezentować się ładnie na długi czas.

 

Wymiary: 63 x 44 cm

 

 

 POSZEWKA ZAPINANA NA SUWACZWKZDEJMOWANA POSZEWKA

 

WYPELNIENIE - GRANULAT SILIKONOWYWYMIARY PODUSZKI