Arus

Twój koszyk

jest pusty.

Poduszka z falbanką 60x40 idealna do chrztu

Poduszka z falbanką 60x40 idealna do chrztu

  • Dostępność:
    Dostępny
  • 37,00 zł
Opis produktu

Dekoracyjna poduszka z falbanką w kolorze czystej bieli – doskonała do trzymania maluszka podczas chrztu. Wykonana z najwyższej jakości materiałów i dopracowana w najdrobniejszych detalach, aby uroczystość była jeszcze piękniejsza!

Poduszka ma wymiary 60 x 40 cm i wykończona jest ozdobną falbaną, dzięki czemu wygląda bardzo efektownie. Poduszka jest miękka i przyjemna w dotyku. Rodzicom i chrzestnym ułatwia trzymanie maluszka przez dłuższy czas. Dziecko również może wtedy komfortowo spać, ponieważ poduszka wypełniona jest puszystą włókniną.

Do wykonania poduszki wybraliśmy elegancką białą bawełnę z satynowym połyskiem. Została ona wykończona atłasową falbanką układającą się na obrzeżu poduszki i wokół maluszka. Poszewka zapinana jest za suwaczek, dlatego można ją bez problemu wyprać. Wypełnienie wykonane jest z antyalergicznej tkaniny wysokopuszystej.

Poduszka będzie mogła również służyć po ceremonii chrztu, na przykład do dekoracji pokoju dziecięcego, do wyścielenia wózka czy też do łóżeczka dziecięcego.