3 el.Pościel do łóżeczka 120x90 dwustronna "KOKARDKA" (ulica +mięta gładka)

  • szt.
  • 102,00 zł 79,00 zł

POŚCIEL 3 ELEMENTOWA - KOLEKCJA "KOKARDKA"

 

Śliczna pościel dziecięca 3-elementowa dwustronna z kolekcji  „KOKARDKA” z ciekawym zestawieniem dwóch kolorów bawełny co sprawia że pościel wygląda pięknie , nowocześnie a zarazem bardzo indywidualnie  Unikatowe wzornictwo, duże wiązane kokardki przy ochraniaczu, atestowana bawełna najwyższej jakości oraz polska produkcja od firmy ARUŚ! Do wyboru różne kolory dla dziewczynek i dla chłopców.


Zestaw 3 elementowy zawiera :
 
1. Poszewkę  na kołderkę 120 x 90 cm – poszwa została wyposażona w plastikowy suwaczek bezpieczny dla dziecka. Suwaczek umieszczony jest po szerokości poszwy na połączeniu tkanin , co sprawia że poszwa jest dwustronna a zamek nie ugniata.  100% bawełna atestowana, najlepszej jakości dla maksymalnego komfortu snu dziecka. Do uszycia poszwy wykorzystano tkaniny w dwóch kolorach .

2. Poszewkę na poduszkę 60 x 40 cm – poszewka została wyposażona w plastikowy suwaczek bezpieczny dla dziecka.  Suwaczek umieszczony po długości poszewki  , co sprawia że poszwa jest dwustronna a zamek nie ugniata główki malucha. 100% bawełna atestowana, najlepszej jakości dla maksymalnego komfortu snu dziecka.
 
3. Ochraniacz na szczebelki 180 x 20 cm – sztywny i gruby ochraniacz wykonany z prasowanej wlokniny , która zapewnia bardzo skuteczną ochronę przed uderzeniami główni dziecka o szczebelki. Ochraniacz mocowany jest dużymi kokardkami, które wykonane są z tej samej tkaniny, która posłużyła do szycia pościeli. Ochraniacz jest dwustronny moze byc wiec zakladany wg wlasnego uznania

Ochraniacz wykonany w systemie EASY WASH, dzięki któremu można łatwo utrzymać go w czystości. Pokrowiec ochraniacza posiada suwaczek pozwalający na wyjęcie z niego wypełnienia. Pokrowiec może być prany w pralce, a potem wysuszony i wyprasowany. Dzięki temu można zachować jego pierwotny wygląd

 
 

Pościel przeznaczona jest do stosowania w łóżeczkach o wymiarach 120 x 60 cm.

Pościele od firmy ARUŚ uzyskały atest PZH HŻ. Do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały atestowane posiadające Certyfikat ÖKO-TEX STANDARD 100.

Wymiary pościeli mogą odbiegać od podanych o +-2 cm.