3 el. Pościel do łóżeczka z falbanką 120x90 niebieska z koroną

  • Producent: ARUŚ
  • Dostępność: Dostępny Dostępny

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: ok 3 dni roboczych
  • szt.
  • 201,00 zł
Pościel dziecięca z kolekcji  „FALBANKA” została wykona z bawełny w jednolitym  kolorze, dodatek stanowi marszczona falbanka. Poszewka kołderki z wszyta w górnej jej części falbanką nadaje niezwykłej prostoty z zarazem klasy . Poszewka poduszki z trzech stron wykończona falbanką, zapinana na suwaczek Całość wykonana atestowanej bawełny bardzo dobrej  jakości .Ochraniacz z haftem wykończony od góry falbanką z  dużymi wiązaniami / kokardkami. Całość wykonana z atestowanej bawełna najwyższej jakości Producent polski  firmy ARUŚ. 
 

Zestaw 3 elementowy zawiera :

1. Poszewkę  na kołderkę 120 x 90 cm –  została wyposażona w suwaczek bezpieczny dla dziecka, do produkcji użyto bawełny bardzo dobrej jakości co zapewnia bezpieczny, komfortowy sen dziecka. Bawełniana falbanka wszyta w górnej części kołderki dodaje jej niezwykłej estetyki.

2. Poszewkę na poduszkę 60 x 40 cm – została wyposażona w bezpieczny plastikowy suwaczek wszyty po długości, do produkcji użyto bawełny bardzo dobrej jakości co zapewnia bezpieczny, komfortowy sen dziecka ,Poszewka wykonana z tej samej tkaniny po dwóch stronach, wykończenie estetyczne stanowi falbanka wszyta z trzech stron, tak aby nie uwierała główki dziecka.
 
3. Ochraniacz 30 x 180 cm – zapewnia skuteczne zabezpieczanie główki dziecka przed uderzeniami o szczebelki. W skład ochraniacza wchodzą trzy poduszki (wkłady) wykończone białą bawełną i wypełnione puszystą prasowana włókniną poliestrową, a także poszewka z zameczkiem. Dzięki takiej konstrukcji można łatwo utrzymać ochraniacz w czystości. Poszewki ochraniacza wykończone od góry bawełnianą falbanką, przymocowywany do łóżeczka szerokimi wiązaniami tworzącymi dużą kokardkę. Dodatkową ozdobą jest haft w kolorze srebrnym

 

Pościel przeznaczona jest do stosowania w łóżeczkach o wymiarach 120 x 60 cm.

Pościele od firmy ARUŚ uzyskały atest PZH HŻ. Do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały atestowane posiadające Certyfikat ÖKO-TEX STANDARD 100.

Wymiary pościeli mogą odbiegać od podanych o +-2 cm.