3 elementowa pościel flanelowa 120*90

  • Producent: ARUŚ
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 66,50 zł

Zestaw 3-elementowy pościeli flanelowej polskiej firmy ARUŚ – doskonały wybór na chłodniejsze dni, ponieważ miękka i ciepła flanela zapewnia największy komfort. Do wyboru rożne wzory i kolory z listy!

Do produkcji pościeli wykorzystano jedynie najwyższej jakości materiały, które są całkowicie bezpieczne dla dziecka. Flanelowa pościel to najlepszy wybór na jesień i na zimę – tylko ona jest w stanie dać tak wyjątkowy komfort!

W skład zestawu wchodzą:

1. Poszewka na kołderkę 120 x 90 cm – posiada bezpieczny suwaczek, który nie tylko pozwala na zdejmowanie i zakładanie, ale przy tym jest bezpieczny dla dziecka.

2. Poszewka na poduszkę 40 x 60 cm – również wszystko w niej bezpieczny suwaczek. Wzór taki sam jak wzór poszewki na kołderkę.

3. Ochraniacz na szczebelki 180 x 20 cm – jest wykonany z grubej i miękkiej pianki 2 cm, która stanowi najskuteczniejszą ochronę przed uderzeniami głównie dziecka o szczebelki. Ochraniacz mocowany na troczki do łóżeczka. Troczki w tym samym kolorze co pościel.

NOWOŚĆ! Ochraniacz z systemem EASY WASH! Pozwala na wyjęcie wypełnienia i wypranie pokrowca w pralce bez ryzyka zniszczenia wnętrza pokrowca. Po wysuszeniu i prasowaniu pokrowiec może być ponownie nałożony na wypełnienie.

Pościele firmy ARUŚ posiadają ważne atesty PZH HŻ. Wyprodukowane z materiałów z Certyfikatem ÖKO-TEX STANDARD 100.

Wymiary pościeli mogą odbiegać od podanych o +-2 cm.

 

DOSTĘPNE WZORY POŚCIELI DO WYBORU

 

  SOWY 
NIEBIESKIE SAMOCHODY
ŻÓŁTE SAMOCHODY

 

  ŻÓŁTE MISIE NA DRABINKACH

 

 NIEBIESKI MISIE NA DRABINACH

 

  ZIELONE MISIE NA DRABINKACH