5 el. pościel HAFTOWANA (kremowy miś na chmurce)

  • Producent: ARUŚ
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 159,00 zł 79,00 zł

5-elementowy zestaw pościeli haftowanej polskiej produkcji – od firmy ARUŚ.

 

Wykonany z wysokiej jakości bawełny z atestami, a także wykończony uroczymi detalami.

 

W skład zestawu wchodzą:

1. Poszewka na kołderkę 120 x 90 cm – wykonana z atestowanej tkaniny bawełnianej. Podwójna tkanina – połączenie wzoru w krateczkę oraz gładkiej bawełny z ozdobną, ciemniejszą wypustką. Uzupełnieniem całości jest duży hafcik powtarzający się na innych elementach zestawu. Wykończona bezpiecznym suwaczkiem.

2. Poszewka na poduszkę 60 x 40 cm – do jej uszycia posłużyła jednokolorowa tkanina bawełniana z atestem. Także posiada bezpieczny suwaczek.

3. Kołderka (wypełnienie) 120 x 90 cm – miękka, ciepła i antyalergiczna kołderka, której poszycie stanowi biała bawełna, a wypełnienie to włóknina puszysta (owata). Dzięki temu, że kołderka jest przeszywana, wkład wewnątrz nie przemieszcza się. Kołderkę można prać w pralce.

4. Poduszka (wypełnienie) 60 x 40 cm – zapewnia komfortowy sen. Wypełniona puszystą włókniną (owatą) i wykończona białą bawełną. Antyalergiczna.

5. Wysoki zagłówek ok. 40 cm – zapewnia idealne zabezpieczenie główki dziecka. Wysoki i zaokrąglony, wykonany ze sztywnej pianki grubości 2 cm. W przeciwieństwie do cienkiej włókniny taka grubość i sztywność zagłówka daje najlepszą ochronę przed uderzeniami o szczebelki. Poszycie zagłówka wykonane z tkaniny w krateczkę z dekoracyjną falbaną na szczycie z dopasowaną kolorystycznie nitką. Na środku znajduje się hafcik. Ochraniacz ma wszyte troczki mocujące do łóżeczka.
Aby zagłówek mógł posłużyć jak najdłużej, polecamy pranie w delikatnych środkach w temp. 30 stopni C. ręcznie albo w specjalnym programie do delikatnych tkanin.

Dwie boczne osłonki wysokie na 30 cm – przeznaczone do zabezpieczenia dziecka przed uderzeniami o boczne szczebelki. Z poszyciem z gładkiej z tkaniną w krateczkę. Osłonki nie są połączone na stałe z zagłówkiem, dlatego mogą być mocowane w różnych pozycjach na bokach łóżeczka.