7 el.pościel do łóżeczka 120x90 "MINKY" (niebieski+grochy popiel)

  • Producent: ARUŚ
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 195,00 zł

Dwustronna prześliczna cieplutka milutka pościel do łóżeczka połączenie tkaniny bawełnianej + tkaniny minky prosto od polskiego producenta – firmy ARUŚ.

Pościel jest dwustronna dlatego może byc wykorzystywana po stronie bawełnianej albo po stronie Minky

Minky jest idealna strona na chłodniejsze dni , zapewnia dokładnie otulenie maluszka i dużo ciepła.W skład zestawu wchodzą:

1. Poszewka na poduszkę 60 x 40 cm – wykonana z tkaniny bawełnianej + tkaniny minky  z bezpiecznym dla dziecka krytym suwakiem

2. Poszewka na kołderkę 120 x 90 cm – wykonana z tkaniny bawełnianej + tkaniny minky  z bezpiecznym dla dziecka krytym suwakiem..

3. Poduszka (wypełnienie) 60 x 40 cm – antyalergiczna włóknina puszysta (owata) zapewnia miękkie wypełnienie, z poszyciem z białej bawełny.

4. Kołderka (wypełnienie) 120 x 90 cm – zastosowano również wypełnienie z antyalergicznej, puszystej włókniny (owata). Białe poszycie. Przeszycia w kołderce zapobiegają przemieszczaniu się wkładu. Przeznaczona do prania w pralce.

5. Ochraniacz na szczebelki 180 x 20 cm – zabezpiecza główkę dziecka najskuteczniej, ponieważ wykonany jest ze sztywnej pianki, dlatego chroni przed skutkami uderzeń o szczebelki. Ochraniacz posiada również troczki mocujące do łóżeczka – troczki w tym samym kolorze co pościel. Dzięki specjalnemu systemowi EASY WASH ochraniacz jest łatwiejszy do utrzymania w czystości. System pozwala na wyjęcie wypełnienia z ochraniacza i wypranie samego pokrowca w pralce. Po wysuszeniu i wyprasowaniu można ponownie włożyć wypełnienie do środka pokrowca.

6. Prześcieradło we wzorze pościeli – wykonane z bawełny, dzięki wszytej gumce zapobiega przesuwaniu się po materacu. Dodajemy prześcieradło w takim samym wzorze jak wybrany wzór pościeli

7. Przytulanka – niewielka poduszeczka w kształcie prostokąta, wypełniona silikonem, pokryta kolorową bawełną.Pościele naszej produkcji posiadają atest PZH HŻ. Do szycia wykorzystujemy tkaniny z Certyfikatem ÖKO-TEX STANDARD 100.

Wymiary pościeli mogą odbiegać od podanych o +-2 cm.