7 el.Pościel z aplikacją 120x90 "Grochy"

  • Producent: ARUŚ
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 169,00 zł
Wysokiej jakości 7-elementowa pościel z aplikacją z serduszkiem z kolekcji „GROCHY” od polskiej firmy ARUŚ. Wykonana z najwyższej jakości bawełny z atestami – dostępna w wielu kolorach do wyboru!

W skład zestawu wchodzą:

1. Poszewka na kołderkę 120 x 90 cm – atestowana 100% bawełna, połączenie tkaniny w dwóch kolorach na poszyciu dla oryginalnego efektu. Wyposażona w bezpieczny dla dziecka suwaczek.

2. Poszewka na poduszkę 60 x 40 cm – także posiada bezpieczny suwaczek, atestowana 100% bawełna.

3. Kołderka (wypełnienie) 120 x 90 cm – miękka i komfortowa, poszycie z białej bawełny, wypełnienie z ciepłej, miękkiej i puszystej włókniny (owata) o antyalergicznych właściwościach. Przeszycia przeciwdziałają przemieszczaniu się wkładu. Można prać w pralce.

4. Poduszka (wypełnienie) 60 x 40 cm – zapewnia wygodny sen, poszycie stanowi biała bawełna, wypełnienie to antyalergiczna, miękka, cieplutka włóknina puszysta (owata).

5+6. Ochraniacz z trzech części o wymiarach ok. 35 x 60 cm (zagłówek + 2 boczne osłonki) – zabezpiecza główkę dziecka przed uderzeniami o szczebelki łóżka. Zbudowany z trzech poduszek (wkładów) obszytych białą bawełną, z wypełnieniem z miękkiej owaty o antyalergicznych właściwościach, a także z trzech dopasowanych poszewek zapinanych na zamek. Taka budowa pozwala na łatwiejsze utrzymanie ochraniacza w czystości. Na jednej z poszewek aplikacja serduszek. Mocowany na troczki do łóżeczka.

7. Prześcieradełko bawełniane białe – z gumką na obrzeżu, która zapobiega przesuwaniu się po materacu.

Pościel do łóżeczek o wymiarach 120 x 60 cm.

Posiada atest PZH HŻ. Materiały do uszycia pościeli posiadają Certyfikat ÖKO-TEX STANDARD 100.

Wymiary pościeli mogą odbiegać od podanych o +-2 cm.OCHRANIACZ POSIADA SYSTEM EASY WASH -WYJMOWANE WYPEŁNIENIE - CO WPLYWA NA KOMFORT PRANIA,PRASOWANIA ORAZ NA JEGO  DŁUGĄ ŻYWOTNOŚĆ
 DO WYBORU PONIŻSZE WZORY POŚCIELI Z KOLEKCJI "GROCHY"RÓŻOWO POPIELATYBEŻOWO BIAŁY

TURKUSOWO POPIELATY

POPIELATO BIAŁY

TURKUSOWO BIAŁY
POPIELATO CZERWONY

ZIELONO BIAŁY