Avent podgrzewacz do butelek SCF355/00

  • Producent: AVENT
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 159,00 zł 143,00 zł

Szybki elektryczny podgrzewacz do butelek SCF355/00

 

Podgrzewacz szybko i równomiernie podgrzeje mleko w zaledwie 3 minuty

Jest łatwy w obsłudze , wyposażony w przydatne ustawienia rozmrażania i moze być uzywany do podgrzewania jedzenia dla dzieci

 

Zalety :

  • równomierne podgrzewanie
  • łagodne rozmrażanie
  • szybkie podgrzewanie
  • podgrzewa również jedzenie dla dzieci

 

Ciepłe mleko dla dziecka w 3 minuty :  urzadzenie pogrzewa 150ml mleka w zaledwie 3 minuty. W przypadku mleka o objętości nie większej niż 150 ml i temperaturze 20°C w butelce Philips Avent Classic + / Natural o pojemności 260 ml.

Szybkie i równomierne podgrzewanie : Podgrzewacz do butelek działa szybko i równomiernie. Zapobiega powstawaniu gorących punktów, utrzymując mleko w ciągłym ruchu podczas podgrzewania. 

Ułatwienie łagodnego rozmrażania butelek dla dziecka : Podgrzewacz ma wygodną funkcję rozmrażania. Jest bezpieczniejszy od kuchenki mikrofalowej i wygodniejszy w użyciu. Wystarczy wybrać ustawienie i poczekać, aż mleko lub jedzenie dla dziecka się rozmrozi. 

Możliwość podgrzewania jedzenia dla dziecka : Oprócz butelek urządzenie umożliwia również łagodne i równomierne podgrzewanie jedzenia dla dzieci. 

Zgodność z wszystkimi butelkami i pojemnikami Avent :   Podgrzewacz jest zgodny ze wszystkimi butelkami i pojemnikami Philips Avent*. W ten sposób można wygodnie podgrzewać butelki i jedzenie dla dzieci. 

Łatwa obsługa dzięki instrukcji podgrzewania :  Wystarczy skorzystać z pokrętła, aby włączyć podgrzewacz do butelek i wybrać ustawienie. Do urządzenia dołączono przydatną tabelę, dzięki której wiadomo, ile zajmie podgrzewanie w danym przypadku

Utrzymywanie temperatury mleka : Mleko lub jedzenie dla dziecka jest wolno podgrzewane i utrzymywane we właściwej temperaturze do momentu, gdy będzie potrzebne. 

Nie wolno : W tym podgrzewaczu do butelek nie można podgrzewać woreczków do przechowywania pokarmu Philips Avent ani butelek Philips Avent o pojemności 60 ml.