AVENT zestaw startowy kolekcja Natural 4 butelki +4 smoki+dodatki

 • szt.
 • 159,00 zł 149,00 zł

PHILIPS AVENT ZESTAW STARTOWY KOLEKCJA  NATURAL  SCD 301/01

 

4 butelki + 4 smoczki + smoczek uspokajający +szczotka 

 

Butelka Natural ma niezwykle miękki smoczek przypominający kształtem pierś. Jego kształt, elastyczna końcówka i wygodne płatki pozwalają dziecku w naturalny sposób przyssać się, co ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką

 

Naturalne i wygodne karmienie

Philips Avent Natural SCD301/01 to kompletny zestaw dla noworodków, który ułatwi karmienie każdej mamie. Jego elementy zostały wykonane z bezpiecznego polipropylenu i silikonu i nie zawierają szkodliwego bisfenolu A. Specjalny, anatomiczny kształt miękkiego smoczka przypomina kształtem pierś. Jego kształt, elastyczna końcówka i wygodne płatki pozwalają dziecku w naturalny sposób przyssać się, co ułatwia karmienia butelką i zapobiega kolkom.

 

Zestaw dla noworodków Philips SCD301/01

 • w zestawie: 2 butelki 125 ml, 2 butelki 260 ml, 1 smoczek, 1 szczotka

 • materiał butelki: polipropylen, bez bisfenolu A*

 • materiał smoczna: silikon, bez bisfenolu A*

 • smoczek ortodontyczny

 • zaworek antykolkowy

 • szczotka ułatwia i czyszczenie

 • zgodność: ze wszystkimi produktami z serii Philips Avent Natural

 • przeznaczony dla dzieci w wieku: 0 – 12 miesięcy

 • *0% BPA, zgodnie z dyrektywą UE 10/2011

 

MIĘKKIE, ANATOMICZNE SMOCZKI
 
Szeroki smoczek o zwiększonej miękkości przypomina kształtem pierś i pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się, ułatwiając karmienia piersią i butelką. Elastyczna, spiralna konstrukcja i wyjątkowe, wygodne płatki sprawiają, że smoczek nie załamuje się i nie zapada. 

 

ZAWOREK ANTYKOLKOWY

Zaworek antykolkowy został zaprojektowany z myślą o zapobieganiu gromadzenia się powietrza w brzuszku dziecka oraz łagodzeniu kolek i dyskomfortu.

 

ERGONOMICZNY KSZTAŁT BUTELKI

Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka.

 

SMOCZEK ORTODONTYCZNY

Ortodontyczny, miękki smoczek został opracowany z myślą o naturalnym rozwoju podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Jest wykonany z silikonu, nie mają smaku ani nie wydzielają zapachu.

 

PROSTE CZYSZCZENIE

Szeroka szyjka butelki ułatwia napełnianie i czyszczenie. Produkt składa się z zaledwie kilku części, dzięki czemu montaż jest szybki i prosty. Specjalnie zakrzywiona główka i wymodelowany czubek szczoteczki pozwalają na dokładne czyszczenie wszystkich butelek z szeroką szyjką, smoczków i produktów do karmienia.

 

ZGODNOŚĆ Z SZEROKĄ GAMĄ PRODUKTÓW PHILIPS AVENT NATURAL

Części laktatora, butelek i kubków możesz łączyć i dopasowywać, aby utworzyć zadowalający Cię produkt i korzystać z niego, kiedy jest potrzebny! Seria produktów Philips Avent Natural obejmuje smoczki o zróżnicowanej miękkości i rosnącym stopniu wypływu dla każdego etapu rozwoju dziecka.