Canpol osłonki piersi Premium rozm.L (18/603)

  • Producent: CANPOL
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 11,40 zł

Pomocne w karmieniu piersią osłonki Canpol Premium – chronią popękane i obolałe brodawki sutkowe i pomagają w ich szybszym gojeniu się. W efekcie karmienie nie jest związane z bólem i jest wygodne dla mamy oraz dla maluszka.

 

Osłonki Premium posiadają specjalną konstrukcję, która wyróżnia się na tle innych osłonek silikonowych dostępnych na rynku. Ich górna krawędź jest węższa od dolnej, dlatego pozwalają one dziecku na wygodniejsze pobieranie pokarmu – w trakcie jedzenia może ono przytulać się do piersi matki, poczuć zapach jej skóry oraz jej ciepło. Osłonki nie wpływają na zapach i smak pokarmu i nie zmieniają odczucia karmienia dla dziecka.

 

Silikon użyty do produkcji osłonek jest bezpieczny. Osłonki Canpol Premium są wyrobem medycznym według zapisów Dyrektywy 93/42/EWG o wyrobach medycznych. Nie zawierają Bisfenolu A i innych potencjalnie toksycznych substancji.

 

W zestawie z osłonkami piersi Premium znajduje się praktyczne plastikowe pudełeczko, które pozwala na wygodne przechowywanie osłonek i utrzymanie ich w czystości.

 

Symbol: 18/602