Canpol osłonki piersi EasyStart rozm.S (18/602)

  • Producent: CANPOL
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 11,40 zł

Bardzo praktyczny dodatek dla każdej karmiącej piersią mamy – wykonane z miękkiego silikonu osłonki na piersi EasyStart firmy Canpol chronią popękane i wrażliwe brodawki oraz powodują ich przyspieszone gojenie się. W efekcie karmienie nie powoduje już bólu i jest komfortowe zarówno dla mamy, jak i dla dziecka.

Osłonki EasyStart wyróżniają się specjalną konstrukcją – ich górna krawędź jest węższa od dolnej, co powoduje, że dziecko może łatwiej wtulić się w pierś mamy i poczuć jej zapach i ciepło. Nie zmieniają smaku ani zapachu mleka. Są również przyjemne w dotyku dla dziecka, nie zmieniając jego odczucia podczas pobierania pokarmu.

Silikon wykorzystany do produkcji osłonek jest bezpieczny w użyciu. Są wyrobem medycznym zgodnie z Dyrektywą 93/42/EWG dotyczącą wyrobów medycznych. Nie zawierają Bisfenolu A i żadnych innych potencjalnie toksycznych substancji.

Osłonki piersi EasyStart są pakowane w wygodne w użyciu plastikowe pudełeczko, które pozwala na łatwiejsze przechowywanie i utrzymanie osłonek w czystości.

Symbol: 18/602