Canpol wkładki krążki laktacyjne EasyStart AloeVera (19/608)

  • Producent: CANPOL
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 18,70 zł

Chłonne i wygodne w użytkowaniu wkładki laktacyjne Canpol EasyStart AloeVera to propozycja przeznaczona dla kobiet potrzebujących dodatkowej ochrony w trakcie laktacji. Wykonane z najwyższej jakości materiałów krążki zapewniają skuteczne działanie w każdej sytuacji.

Nowe wkładki EasyStart AloeVera od Canpol zostały wzbogacone o wartościowy wyciąg z aloesu, który posiada właściwości przeciwzapalne i zmniejsza podrażnienia piersi oraz brodawek sutkowych. Aloes znany jest ze swoich właściwości łagodzących, pomaga w gojeniu się ran, nawilża i odżywia skórę. Dzięki temu wkładki aloesowe Canpol zapewniają skuteczne wsparcie przy początkowych trudnościach związanych z karmieniem piersią.

Wkładki posiadają warstwową budowę. Od środka wykończone są miękkim i delikatnym materiałem, w środku wypełnione są warstwą żelującą, która dobrze wchłania wilgoć i zapewnia przyjemną suchość. Jednocześnie przepuszczają powietrze i dają uczucie świeżości. Krążki są na całej długości wyposażone w samoprzylepny pasek zapewniający stabilność. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu są też wygodne i dyskretne.

Każda wkładka zapakowana jest w oddzielny woreczek, co przekłada się na wysoki poziom higieny i komfortu użytku w domu i poza nim.

W opakowaniu znajduje się 40 sztuk wkładek laktacyjnych.