Fotelik samochodowy 9-25 kg Cosmo SP Team-Tex (Myszka Miki)

  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 309,00 zł 270,00 zł

Fotelik samochodowy Cosmo Mickey Mouse. Produkt przeznaczony dla dzieci o wadze 0-25 kg (gr. 0,1,2).Bezpieczny i wygodny, posiadający uchylność do pozycji pólleżącej. Montaż przodem i tyłem do kierunku jazdy.

 

Cosmo SP to uniwersalny fotelik samochodowy nadający się do każdego pojazdu wyposażonego w trzypunktowy pas bezpieczeństwa. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od narodzin do ok. 4 lat. Fotelik posiada możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy w grupie wagowej 0-10 kg, natomiast powyżej 10 kg fotelik montujemy przodem do kierunku jazdy. Do najważniejszych cech tego modelu należy regulacja kąta pochylenia fotelika a także możliwość regulacji wysokości pasów. Dodatkowe wkładki redukcyjne zapewniają dokładniejsze trzymanie najmniejszych dzieci w foteliku, natomiast z biegiem czasu wkładki mogą zostać usunięte.

 

Boki fotelika są mocno wyprofilowane i wzmocnione dzięki czemu lepiej chronią dziecko. Dodatkowo w foteliku zastosowane są 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa. Dodatkowa wkładka redukcyjna oraz poduszka w zagłówku pozwala lepiej dopasować fotelik do ciała mniejszych dzieci, zwiększając przy tym bezpieczeństwo w podróży. Prosty system regulacji pozycji z pionowej do półleżącej dobrze sprawdzi się podczas dłuższych podróży.  

Produkt przeznaczony dla dzieci o wadze 0-25 kg (gr. 0,1,2). 

Fotelik wykonany jest z wytrzymałego tworzywa >PEHD<. Wyprodukowany przez renomowaną francuską firmę Team-Tex Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa Łatwy montaż w każdym aucie, wyposażonym w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa Montowany pasem samochodowym Posiada certyfikat zgodności z normą ECE - R44/04 Posiada uchylność (regulację kąta pochylenia) Produkt objęty dwuletnią gwarancją Posiada system ochrony przed uderzeniami bocznymi Side Protection


Fotelik jest odpowiedni dla dzieci dwóch grup wagowych: 0-10 kg, 9-25 kg. Fotelik Cosmo posiada wysoko wyprofilowane boki które stanowią dodatkowe podparcie dla rąk dziecka, co poprawia komfort podczas dłuższych podróży. Model ten posiada także głębokie, wyprofilowane siedzisko, które dobrze dopasowuje się do kształtu ciała dziecka co zwiększa stabilność dziecka w foteliku a to przekłada się na jego bezpieczeństwo podczas podróży. Instrukcja montażu fotelika cosmo 0-25 kg

W ostatniej grupie wagowej z fotelika można usunąć pasy wewnętrzne fotelika a dziecko i fotelik przypinamy pasem samochodowym.  

Specyfikacja techniczna:

Szerokość - 47 cm Szerokość siedziska (bez wkładki) - 34 cm, Głębokość siedziska - 30 cm, Długość - 54 cm, Wysokość - 62 cm Waga - 6,7 kg Montaż za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego Montaż tyłem do kierunku jazdy (0-10 kg) Montaż przodem do kierunku jazdy (9-18 kg)