Canpol łyżeczka gryzaczek (2/938)
- Obserwuj produkt:
- Kód: 657
- Výrobca: CANPOL
- Hmotnosť: 0.01 kg
-
Dostupnosť:
Dostępny
- szt.
- €1,48
Praktyczny dodatek – łyżeczka gryzaczek od firmy Canpol sprawdzi się też wtedy, gdy maluch ząbkuje. Razem z nią karmienie będzie jeszcze łatwiejsze, a u dziecka nie będzie powodowało bólu!
Dobranie odpowiednich sztućców dla dziecka jest bardzo ważne. Dzięki nim maluch będzie mógł bezpiecznie spożywać posiłki – szczególnie w okresie, gdy nie ma jeszcze ząbków i ząbkuje. Wtedy plastikowe sztućce są najlepsze – dzięki nim można wyeliminować ryzyko skaleczeń i podrażnień dziąseł.
Prezentowana tutaj łyżeczka od firmy Canpol została wykonana z wysokiej jakości tworzywa wolnego od BPA i PCV.
Końcówka łyżeczki jest miękka i przystosowana do delikatnych dziąseł dziecka, także w okresie ząbkowania. Specjalnie wyprofilowany uchwyt pozwala na łatwe używanie łyżeczki.
Zalety:
-łyżeczka z miękką końcówką, która może służyć jak gryzaczek
-zaokrąglone krawędzie nie powodują ryzyka skaleczeń
-wykonana z bezpiecznych materiałów
Uwaga! Biała końcówka łyżeczki może zostać zabarwiona przez pokarm!
Łyżeczki dostępne są w różnych kolorach – dobierane są losowo.
Ask a question about the product. Our team will be happy to provide a detailed answer to your inquiry.
