Poduszka podusia profilowana Minky z uszami dwustronna (Frędzelki) bialo/czarna

  • Producent: ARUŚ
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 39,90 zł

PODUSZKA PRZYTULANKA PROFILOWANA DWUSTRONNA MINKY

 

Poduszka została zaprojektowana tak by wspierać prawidłowe ukształtowanie się główki niemowlęcia – specjalne wyprofilowanie zapobiega syndromowi płaskiej głowy.

Wykonana jest z najwyższej jakościowo niezwykle miłego w dotyku polaru minky, a wypełniona antyalergiczną kulką silikonowa.

Idealna dla dzieci od pierwszych dni narodzin az po długi czas gdyż służy nie tylko jako poduszka pod główka, może to byc przytulanka czy tez uloniona maskotka

Można używać w łóżeczku, kołysce oraz w wózku i foteliku samochodowym.

Dzięki zastosowaniu najlepszych jakościowo atestowanych materiałów rodzice mogą być pewni, że miła w dotyku poduszka zapewni ich pociechom bezpieczny i komfortowy sen

Poduszka jest dwustronna wykończona zdrobnie uszkami misiowymi

 

Kolory podusi :

Zastosowanie kolorów białego i czarnego ma niezwykle istotny wpływ na stymulacje, rozwój zmysłów naszego niemowlaka, któr w pierwszych okresach swojego życia nie widzi zbytnio wyraźnie. By ćwiczyć jego oczka, świetnym pomysłem sa własnie czarno-białe zabawki, które dziecko, dzięki kontrastowym kolorom, będzie widziało bez trudu. Oczy noworodka nie są do końca przygotowane na to, że spotka je w świecie tak wiele bodźców. Dlatego potrzebują pewnego rodzaju treningu, by zaczęły widzieć coraz lepiej i coraz więcej. W pierwszym miesiącu życia to właśnie zabawki o dużym kontraście są najbardziej atrakcyjne dla dziecka.