5 pościel do przedszkola 80*220 z workiem+gratis (słonik z niebieską parasolką)

  • Výrobca: ARUŚ
  • Dostupnosť: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • €25,95

Praktyczna pościel 5-elementowa do przedszkola – gratis druga poszewka 40 x 40 oraz worek!

 

Wiele kolorowych wzorów do wyboru dla chłopców i dziewczynek!

Prezentujemy najwyższej jakości pościel do przedszkola polskiej firmy ARUŚ – doskonały dodatek podczas leżakowania. Pościel z najwyższej jakości tkanin atestowanych!


W skład zestawu wchodzą:

1. Poszewka na kołderkę 80 x 220 cm – poszewka z tkaniny bawełnianej atestowanej, w kolorowe wzory. Zapinana na bezpieczny suwaczek.

2. Poszewka na poduszkę 40 x 40 cm – bawełniana poszewka w dopasowanym do poszewki na kołderkę kolorze. Także z zapięciem na suwak.

3. Kołderka (wypełnienie) 80 x 220 cm – cieplutka i wygodna kołderka z poszyciem z białej bawełny i wypełnieniem z włókniny puszystej (owata). Z przeszyciami, które zapobiegają przemieszczaniu się wkładu. Ma właściwości antyalergiczne. Można prać ją w pralce.

4. Poduszka (wypełnienie) 40 x 40 cm – komfortowa poduszka, z poszyciem z białej bawełny i wypełnieniem z owaty. Także jest antyalergiczna.

5. Worek 50 x 60 cm – przeznaczony do przechowywania pościeli do przeszkolą. Z tasiemką z góry, która pozwala na łatwe ściągnięcie. Wykonany z bawełny w różnych wzorach lub jednobarwnej.

+ GRATIS - druga poszewka na podusie 40*40
Jak wiadomo poobiednia drzemka czy też chwila odpoczynku jest potrzebna naszym małym szkrabom, by zregenerowały siły. Dziecko wyspane to dziecko radosne i zdrowe.

Nasza pościel idealnie nadaje się do leżakowania, gdyż jest dopasowana do leżaczków znajdujących się w przedszkolach.

Pościel kładzie się na leżaczku pod pleckami dziecka, a pozostała część pościeli służy do przykrycia.

Wykonana z doskonałej jakości bawełny z pewnością posłuży długi okres czasu. Kolorki pozostają żywe nawet po wielu praniach.

 

Wszystkie nasz wyroby posiadają atest PZH HŻ a materiały użyte do ich produkcji Certyfikat ÖKO-TEX STANDARD 100

Wymiary pościeli mogą odbiegać od podanych w opisie aukcji o +-2cm