Przenośny monitor oddechu SNUZA HERO MD

  • Producent: SNUZA
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 339,00 zł

 

 

 

Przenośny monitor oddechu dla niemowląt SNUZA HERO MD

 

Certyfikowane urządzenie medyczne, które monitoruje oddech noworodka i ostrzega , jeśli dojdzie do jego zatrzymania a co za tym idzie zapobiega nagłej śmierci łóżeczkowej. Mały lekki przypinany do pieluszki musi mieć bezpośredni kontakt z brzuszkiem malucha aby w 100% spełniał swoje funkcje. Idealny dla każdego noworodka jak i wczesniaków. Zabezpieczenie równiez malucha śpiącego samemu w łóżeczku (pozostałe miejsca spania , drgania mogą zakłócić jego prace , jak również nieprawidłowe dopasowanie pieluszki)

Stworzony w  trosce o bezpieczeństwo Twojego dziecka i komfort rodzica zawdsze możesz go mieć zawsze przy sobie (jako jedyny posiada Certyfikat Medyczny).

 

Najważniejsze cechy :

  • brak kabli, przewodów i padów z sensorai
  • wygodne mocowanie do pieluszki
  • ostrzeżenia, jeśli tempo oddechu spada poniżej 8 na minutę
  • 15 sekund po ustaniu oddechu włączenie stymulacji wibracyjnej
  • 20 sekund po ustaniu oddechu włączenie alarmu

 

Snuza Hero MD bezpiecznie i wygodnie monitoruje ruchy oddechowe dziecka podczas snu w celu zapewnienia możliwości podjęcia interwencji w przypadku jakiejkolwiek przerwy w oddychaniu.

Monitor powinien być zapięty do pieluszki co zapewnia całkowitą przenośność. Nie wymaga żadnych kabli, płyt sensorycznych , płaskich powierzchni oraz nie wymaga żadnych zewnętrznych źródeł zasilania. Zapnij monitor, włącz i poczuj się spokojny.

Monitor wykrywa najmniejsze ruchy oddechowe i zaalarmuje ciebie jeśli rytm oddechowy dziecka będzie niższy niż 8 oddechów na minutę ( to ostrzeżenie można wyłączyć) lub jeśli monitor nie wykryje oddechu przez 20 sekund. W pierwszej kolejności Hero MD juz w 15 sekundzie pobudzi dziecko wibracjami. Jeśli pobudzenie wibracjami skutecznie pobudzi dziecko do oddychania,  każdy wykryty oddech dziecka będzie widoczny na diodzie wskazującej oddech w kolorze czerwonym. Jeśli monitor oddechu wykryje 3 takie incydenty ( brak oddechu/wibracje). Sygnał dzwiekowy poinformuje cię o tym zdarzeniu podczas 3 przypadku.

 

Zapakowany jest w małe pudełeczko zapewniają komfort przechowywania i transportu

 

UWAGA: Przed rozpoczęciem używania, należy dokładnie zapoznać się z dołączoną do opakowania instrukcją używania