Rożek usztywniany – jak wybrać najlepszy model?

14-03-2017

Rożek usztywniany – jak wybrać najlepszy model?

Rożek jest jednym z tych dziecięcych akcesoriów, które są w pierwszych tygodniach i miesiącach po narodzinach bardzo pomocne. Dzięki niemu możemy łatwo przenosić dziecko oraz zapewnić mu wysoki komfort. Sprawdzi się też w nosidełku oraz w wózku.

Ze względu na swoją formę rożek zapewnia maluszkowi poczucie bezpieczeństwa i ciepło. Obecnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się rożki usztywniane, które wyposażone są w dodatkowe usztywnienia i dzięki temu możemy dziecko trzymać pewniej, a ono także czuje się w różku wygodniej.

Gdy poszukujemy dobrego rożka, powinniśmy przede wszystkim wybrać taki, który wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Najlepiej, aby była to naturalna bawełna, która jest też łatwa do utrzymania w czystości. W środku rożki najczęściej wypełniane są miękką owatą, która zapewnia komfort. Warto poszukiwać rożków z usztywnieniem z maty koksowej, która ma właściwości antyalergiczne – takie rożki kupimy w sklepie internetowym Arus.pl.

Warto również zwrócić uwagę na sposób zapinania rożka. Najwygodniejszym rozwiązaniem są rzepy, które przeciwdziałają samoczynnemu rozpinaniu się rożka, na przykład wtedy, gdy dziecko kopie.

Zapraszamy do zakupów http://arus.pl/category/rozki-beciki