O firmie

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją. Nasza firma istnieje od 1992 roku. W firmie panuje miła i rodzinna atmosfera. Wykwalifikowani pracownicy są częścią tej rodziny. Firma znana i ceniona jest za swoją solidność dzięki czemu zyskuje coraz to nowych klientów. Prowadzimy sprzedaż hurtową na terenie całego kraju oraz detaliczną.

W nasze produkty wkładamy nie tylko całą naszą wiedzę i umiejętności, ale też serce i pasję. Dlatego są one wyjątkowe. Dbamy o dobro pociech, dlatego cały proces produkcji wykonywany jest pod ciągłym nadzorem. Używamy materiałów najwyższej jakości. Troszczymy się o komfort i wygodę najmłodszych. Stale rozwijamy ofetę naszych produktów i doskonalimy je, aby sprostać coraz to większym wymaganiom. Oferujemy bogatą kolorystykę tkanin pościelowych znanych i cenionych polskich firm stosowanych przy produkcji naszych wyrobów. Produkujemy całą gamę wyrobów pościelowych, becików, materacy i wielu innych w standardowych rozmiarach i niewymiarowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych firma "Aruś" zobowiązuje się do ochrony danych osobowych swoich Klientów i wykorzystywania ich wyłącznie w celu realizacji zamówień Klientów i informowania ich o oferowanych przez nas produktach.

 

-------   WAŻNE WYDARZENIE 2020   -----

 

W lutym 2020 r. już po raz kolejny nasza firma zaprezentowała swoje towary na targach dziecięcych KID'S TIME  w Kielcach

Mamy nadzieję że nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania, pojawiło się wiele nowości nad którymi ciężko pracowaliśmy.  Miłe spotkania , wymiana zdań dużo nam pomogły. Każda uwaga , sugestia jest dla nas cenna i napewno będzie wykorzystana w kolejnych projektach

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska

Poniżej kilka zdjęc jak to wszystko wyglądało.

 

 

 

 

 


 

-------   WAŻNE WYDARZENIE 2019   -----

 

W 2019 r. nasza firma miała przyjemność zaprezentować swoje towary na targach dziecięcych KID'S TIME  w Kielcach

Było nam niezmiernie miło poznać osobiście naszych współpracowników , zdobyć nowe kontakty , pokazać co udało się nam osiągnąć przez ponad 20 lat ciężkiej pracy.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska B59

Poniżej kilka zdjęc jak to wszystko wyglądało.