ARUŚ 3 el. pościel do łóżeczka 120*90 (182-wróbelki)

  • szt.
  • 86,00 zł

POŚCIEL 3 ELEMENTOWA - KOLEKCJA "KLASYCZNA"

 

Kolorowa, wygodna i bezpieczna dla dziecka pościel bawełniana 3-elementowa prosto od polskiego producenta – firmy ARUŚ. Do wyboru wiele różnych wzorów i kolorów doskonałych zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopczyka – sprawdzi się również jako uroczy upominek!W skład zestawu wchodzą:

1. Poszewka na kołderkę 120 x 90 cm – do produkcji poszewki wykorzystana została atestowana tkanina bawełniana, która jest miła w dotyku, a także łatwa do utrzymania w czystości. Poszewka jest zapinana za bezpieczny suwaczek, dlatego nie powoduje ryzyka dla dziecka w trakcie snu.

2. Poszewka na poduszkę 40 x 60 cm – także została wyposażona w bezpieczny suwaczek, wykonana z tej samej tkaniny bawełnianej, dlatego razem z poszewką na kołdrę tworzy atrakcyjny zestaw do łóżeczka dziecięcego.

3. Ochraniacz na szczebelki 180 x 20 cm – zapewnia skuteczną ochronę główki dziecka, ponieważ został wykonany ze sztywnej prasowanej włókniny o grubości ok.2 cm. Dzięki swojej sztywności i grubości dobrze zabezpiecza przed uderzeniami o szczebelki. Ochraniacz posiada troczki mocujące do łóżeczka, które zostały uszyte z takiego samego koloru co pościel. Ochraniacz wykonany w systemie EASY WASH, który pozwala na łatwe utrzymanie go w czystości. Pokrowiec ochraniacza wyposażony jest w suwak, aby wyjąć z niego wypełnienie. Pokrowiec można łatwo prać w pralce, a potem wysuszyć i wyprasować, aby cały ochraniacz wyglądał jak nowy.Nasza firma ARUŚ uzyskała atest PZH HŻ na swoje wyroby pościelowe. Do produkcji zawsze stosujemy wysokiej jakości tkanin, które posiadają Certyfikat ÖKO-TEX STANDARD 100.

Wymiary pościeli mogą odbiegać od podanych o +-2 cm.