Canpol podkłady poporodowe na noc ultrachłonne (78/001)

  • Producent: CANPOL
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 9,10 zł
 Wyprawa przyszłej mamy udającej się do szpitala powinna zawierać również podkłady poporodowe. Są większe i bardziej chłonne od zwykłych podpasek, dlatego bardzo dobrze wchłaniają wszelkiego rodzaju wydzieliny. Wykonuje się je z naturalnych materiałów, które powodują, że dobrze przepuszczają one powietrze i dzięki temu przyspieszają gojenie się rany poporodowej.

Podkłady poporodowe na noc Canpol to ultrachłonne podkłady, które zostały zaprojektowane z myślą o kobietach w okresie połogu. Mają duży rozmiar i zwiększoną chłonność, dlatego doskonale nadają się do użycia w nocy i w pierwszej dobie po porodzie. Ze względu na swój kształt zapewniają wysoki komfort noszenia oraz skuteczną ochronę nawet w pozycji leżącej.

Superabsorbent, który został zastosowany w podkładach na noc od Canpol, jest bardzo chłonny i doskonale zatrzymuje wilgoć. Jednocześnie przepuszcza powietrze i szybko neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Otoczony jest miękką powłoką, nie rozwarstwia się i nie przylega do skóry, zmniejszając ryzyko podrażnień.

Rozmiar: 38 x 19 cm
Grubość: 7 mm

W opakowaniu znajduje się 10 sztuk.

Dlaczego warto je wybrać:

 

WYPROFILOWANY ANATOMICZNY KSZTAŁT

Szeroki profilowany kształt oraz cienka struktura zapewniają dyskrecję noszenia i skuteczną ochronę w pozycji leżącej.

 

 

CAŁKOWICIE ODDYCHAJĄCE

 

 

SUPERCHŁONNE 

Superabsorbent, wkład o bardzo wysokiej chłonności zatrzymuje wilgoć wewnątrz podkładu i neutralizuje zapachy.

 

 

SZEROKI PASEK SAMOPRZYLEPNY UTRZYMUJE PODKŁAD W MIEJSCU

 

 

MIĘKKIE

Miękka powłoka zewnętrzna ściśle przylega do wypełnienia, nie rozwarstwia się zapobiegając przyleganiu do skóry i podrażnieniom.

 

 

Rozmiar: 38 x 19 cm
Grubość: 7 mm
W opakowaniu 10 szt.